יום שני, 29 באוקטובר 2012

טיסות זולות לתאילנד


מלונות בתאילנד
איך מוצאים טיסות זולות באמת?חבילות נופש - חופשה בחו"ל היא אולי הדרך היחידה שלנו כישראלים לצאת מעט מהשגרה ומ"סיר הלחץ" שבו אנו חיים. יש לכך, כנראה, סיבה הגיונית מאוד: מחקרים הנוגעים למדד האושר ולדרכים להשיגו, הגיעו למסקנה גורפת שאחד הדברים החשובים בחיים הוא צבירת חוויות מהנות. אם כך, מה יותר חווייתי מחופשה חו"ל?
אז אחרי שהחלטנו על החופשה, וכמובן על היעד – נותר למצוא טיסה במחיר שישאיר לנו קצת כסף גם להנות ממה שיש למקום להציע. אז, איך מוצאים טיסה זולה באמת? הנה כמה טיפים:
1)      הזמינו את כרטיסי הטיסה זמן רב מראש ככל שתוכלו. מדובר כאן בעניין פשוט, אבל קריטי – הכרטיסים הראשונים בכל טיסה נמכרים במחירים הנמוכים ביותר, וככל שמתמעטים המושבים על המטוס – המחירים עולים בהדרגה עד למחירים הגבוהים ביותר עבור המקומות האחרונים שנותרו. אם, למשל, אתם מתכננים חופשה בתאילנד בחורף – בררו לגבי טיסות פנים בתאילנד כבר בקיץ או אפילו לפני ותוכלו לחסוך לא מעט כסף. חשוב לדעת שכרטיסי טיסה ניתן לקנות אפילו 11 חודשים מראש. אם תצליחו לקנות זמן רב כל כך לפני הנסיעה המתוכננת – תוכלו להרוויח מאות דולרים על כרטיסי הטיסה.

הזמנת כרטיסים ברשת


2)      רשת האינטרנט היא כבר לא סוד כמוס. אפשר למצוא ברשת הכל – ובמחירים הזולים ביותר. באינטרנט ניתן לחפש כרטיסי טיסה לכל מקום בעולם, בשלל מחירים ותנאים. לפני שאתם מבררים אצל סוכן נסיעות – חרשו את הרשת. יש לא מעט אתרים שמספקים כרטיסים של הרגע האחרון, וישנם כאלה שאפילו יערכו בשבילכם את ההשוואה בין האתרים השונים. אחרי כן תוכלו להשוות את המידע שקיבלתם עם ההצעה שתקבלו מסוכן הנסיעות שלכם. סביר להניח שהמחיר שתקבלו ממנו יהיה גבוה מהמחירים באינטרנט. כאן, יש לכם קלף מיקוח חשוב – תוכלו להוכיח לסוכן הנסיעות שמצאתם כרטיס זול יותר. אתם תתפלאו להיווכח באיזו קלות תוכלו להשיג מחיר סביר והגיוני לכרטיס הטיסה שרציתם. לכן, אל תזמינו כרטיסים בשום מקום לפני שבדקתם היטב ברשת.
3)      רכשו כרטיסים בחברות Low Cost. החברות הללו מתמחות בתמחר נמוך של טיסות. איפה ה"עוקץ"? מחיר הכרטיסים אינו כולל ארוחות, שתייה ולעיתים אפילו יותר ממזוודה אחת – ועל אלה תיאלצו להוסיף לא מעט כסף. גם האפשרות לבטל או לדחות את הטיסה תעלה לכם ביוקר. לעומת זאת, המחירים זולים בהרבה ובהחלט משתלמים, בעיקר לאלה שמעוניינים לחסוך. בשביל להזמין מהחברות הללו תצטרכו לחפש אותן באינטרנט ולהזמין כרטיסי טיסה בעצמכם – והכל באנגלית, מפני שאלה הן לא חברות ישראליות. אז אולי זה לא מאוד נוח, אבל זה בהחלט זול משמעותית ממחירי הטיסות הסדירות. את הסנדוויצ'ים, מקסימום, תביאו מהבית.