יום ראשון, 17 ביולי 2011

טיול לרודוס

כולנו אוהבים לטייל מי מאיתנו לא יצא לטיול אחרי הצבא? טוב אז למי שלא ביקר ברודוס אנו נכתוב במאמר זה על האי המדאים שנצמא תתפלאו לא רחוק בכלל מישראל. רודוס שייך ליוון האוכלוסיה ברודוס מהווה חלק מתושבי יוון והשפה הרשמית באי היא יוונית. באי יש אטרקציות רבות ומסלולי מטיילים רבים.

אין צורך בהכנות מיוחדות ציוד קמפינג ניתן לרכוש או לשכור במקום. יש מקומות לינה ומגוון האטרקציות וסגנונות הבילוי רב ומגוון. מזג האוויר באי נעים וממש מזכיר את ארץ ישראל. המאכלים טעימים ומאפיינים את המטבח המקומי. ישראלים רבים ישמחו לטייל בחופים בשמורות ולהנות מהאי. לחובבי המסיבות רודוס מציע מגוון רחב של מועדונים וסוגי בילוי. זכרו רכישה של חבילות נופש ברודוס מהווה אלטרנטיבה מצויינת לנופש בארץ כי המחיר או די דומה וההרגשה היא חו"ל לגמרי.

סרטון על טיול ברודוסקישור חשוב - טיסות לרודוס

נופש ברודוס

רודוס מהווה יעד תיירותי די משעמם אליו מגיעים אנשים משועממים בינהם תיירים מארצות אירופה הקרות. ניתן לאבחין בגופם הלבן המייצר קונטרסט חזק עם הצבעוניות האופיינית לסביבה המזרח תיכונית. התייר הישראלי אוהב לבלות בחיק הטבע ולכן נופש ברודוס מהווה יעד מרכזי למכלול שלם של מטיילים ותיירים מישראל. המחיר לחבילת yיול שכזאת אינו יקר במיוחד כאשר אנו משווים אותו למחירי החבילות בארץ או למחיר הקוטג'.

כידוע מחיר הקוטג' בישראל שווה למחיר של לילה במלון 4 כובכבים ברודוס. הישראלי אוהב לאכול ארוחת בוקר מלאה בסיבים תזונתיים וגבינת קוטג' ברודוס הבינו את המצב ולכן ה מספקים כמויות קוטג' גדולות לכול ישראלי המבקר באתרי המורשת של ראשי הקהילה ברודוס.

רודוס כאטרקציה לנופשים צעירים. את הנופש הישראלי ניתן לחלק ל 3 דרגות :
1. לפני גיוס
2. אחרי גיוס
3. זוג
הישראלי מגיע לטיול באי רודוס לפני גיוסו לצבא. מטרת הטיול ברוב המקרים היא הנאה ושחרור לחצים. האטרקציות המרכזיות הן: שמש,מים , ים שמים , אלכוהול, תרבות נופים וכמובן תיירות חשופות חזה.
2. אחרי גיוס מגיעים תיירים שלא יצאו לטיול פני הגיוס וכיום יש להם מעט כסף לטיול זה.
3. זוגות רוכשים חבילות נופש ויוצאים לטיולים ברודוס אולם סוג הנופש שלהם שונה. הם רוכשים ציוד מחנאות ויוצאים לקמפינג בהרים ואזורים המעניינים ביותר באי.