יום חמישי, 9 בספטמבר 2010

נעליים למטיילים

כאשר אנו יוצאים לטיול יש צורך להתאים את נעל ההליכה איתה אנו מטיילים למסלול ולתנאים בו. ניתן לקחת שתי זוגות כאשר כול זוג נעליים ישמש למטרה אחרת בזמן הטיול. אם אנו מתכננים קמפינג עלינו לבחור ציוד מחנאות מתאים כך שלא נמצא את עצמנו צועדים באפיק רטוב עם נע חדירה למים או צועדים באזור יבש וחם עם נעל אטומה או חצי אטומה. יש להתאים במדוייק את ציוד המחנאות והקמפינג לתנאי המסלול! זכרו טיול בטוח ומהנה מתחיל בתכנון נכון! תכנון מסלול והתאמה של ציוד בהתאם.

טיפים לקניית נעל תרמילאים

טיפ -נעל קונים לפני הטיול.
טיפ נעל מטיילים מודדים על משטח מיוחד בחנות TREK1
טיפ התייעצו עם מומחה בחנות. כיום יש מגוון רחב של נעלים במחרים שונים נצלו זאת לטובתכם.
טיפ נסו את הנעל כמה ימים לפני היציאה לטיול בצורה זאת היא תתאים לרגליכם ותמנעו פציעה ויבלות מיותרות.

נעלים בחנות שלנו TREK1
מסלול מטיילים - בריכת הקצינים

עוד מסלול הפעם בריכת הקצינים. חשוב הקשיבו להוראות הבטיחות!
מסלול מטיילים נחל הבניאס

שוב פעם טיול נוסף הפעם לא יציאה לקמפינג אלא טיול רגלי בצפון הארץ. בתפריט מסלול נחל הבניאס הידוע ביופי עוצר נשימה. חשוב לתכנן את הטיול ולהשתמש בציוד קמפינג מתאים לרטיבות. ציוד מחנאות מתאים לרטיבות יכול להיות נעלים או ביגוד מיוחד. מצד שני הכול תלוי בתוכניות אותם אתם מתכננים. טיול בטוח מתחיל בתכנון מוקדם והתייעצות עם מומחה זכרו שימרו על הוראות בטיחות ובהצלחה.

מסלול טיולים עין נוטרה

עין נוטרה

הפעם יצאנו לטיול במעין התאנה. עין נוטרה היא שמורת טבע מוכרת על ידי המדינה. השמורה הינה שמורה קטנה יחסית הממוקמת ליד עמק החולה באזור רמת הגולן. שמורת הטבע פתוחה למטיילים ללא תשלום. מסלול המטיילים יפה ואפיק הנחל מרהיב ומלא בצימחיה כמו עצי תאנה ופטל עוד.

ציוד מחנאות

לפני היציאה לטיול עלינו לעקוב ולתכן את מסלול הטיולים בקפידה לוודא מה יהיה מזג האוויר וכמו כן להתכונן ולקחת ציוד קמפינג מתאים. זכרו יציאה לטיול ללא ציוד מחנאות מתאים עלולה לגרום אי נוחות ואף לפגוע בבטחון המטיילים. חשוב להתייעץ עם מומחה ולהתאים במדוייק את הציוד לאופי הטיול. אין טעם לסחוב ציוד מיותר אך חשוב יותר מכול לא להתקע עם ציוד מחנאות לא מתאים.


פריחה - מסלולים בארץ

מוקדי פריחה ברחבי הארץ

יציאה לטיול מהווה את אחת החוויות היותר מהנות בשבילנו. הפעם האנו לכם מעט מהצבעים שאנו רואים בזמן קמפינג בארץ. זכרו בזמן יציאה לטיול גם אם מדובר בטיול תצפית קצר חשוב להצטייד בציוד קמפינג או ציוד מחנאות מתאים ואיכותי. ציוד קמפינג יש להתאים לאופי המסלול לתנאי השטח ולעונת השנה. מטיילים שלא מכירים את התנאים הנ"ל יתיעצו עם מומחה בחנות שימליץ על ציוד וכמו כן על מסלול מתאים ובטוח.